Zniszczone, matowe włosy? Mamy na to sposób!

DAMAGED HAIR
Specjalistyczna linia do intensywnych zabiegów odbudowujących. Zabiegi chemiczne czy sezonowe zmiany są czynnikami, które mogą uszkodzić włosy, pozostawiając je kruche, suche, matowe i pozbawione życia.

Dla udoskonalenia zabiegu odbudowującego włosy w domu lub w salonie, przedstawiamy dwa produkty uzupełniające linię DAMAGED HAIR:

Zabieg rozpoczyna się w salonie fryzjerskim od produktu RESTRUCTURIZING BOOSTER: mieszanki proszków akacji i wodorostów, dla każdego, kto szuka natychmiastowego, widocznego efektu. Produkt w 100% naturalnego pochodzenia, należy go zmieszać z maską DAMAGED HAIR od Insight, zastosować na mokre włosy na 5/10 minut. Rezultat jest widoczny od pierwszego użycia.

A co z pielęgnacją podtrzymującą w domu?

Insight proponuje Ci RESTRUCTURIZING SPRAY z ekstraktami z bambusa, pszenicy i kelpu morskiego. Dzięki systematycznemu użyciu na mokre włosy ma działanie remineralizujące i uelastyczniające.

Może Cię także zainteresować:

Post Image

Eksperymenty z kolorem!

Dla tych, którzy chcą zmienić wygląd lub ożywić odcień swoich włosów, Incolor oferuje Enhancing Pigment System (skoncentrowany system pigmentów)... Więcej...