Multifunkcyjna formuła: rozjaśniacz w płynie

Rozjaśniacz w płynie o wielofunkcyjnej formule może być stosowany podczas następujących zabiegów:
• zabieg przedkoloryzacyjny
• naturalne rozjaśnianie
• zmniejszenie widoczności odrostów
• wyrównanie koloru i/lub redukcja intensywności koloru

Zawiera naturalne składniki aktywne:
+ fitokeratyna
+ organiczny wyciąg z ryżu

Sposób użycia: Wymieszaj rozjaśniacz w płynie z wybranym aktywatorem INCOLOR w niemetalowym pojemniku w proporcji 1:1, aż do uzyskania jednolitej kremowej konsystencji. Nanieś na suche lub mocno zwilżone włosy.

Czas działania: od 5 do 20 minut, w zależności od pożądanego efektu i struktury włosów.

 

Sprawdźmy przykładowe zastosowanie produktów:

 

1) NATURALNE REFLEKSY
Rozjaśnienie niefarbowanych włosów maksymalnie o dwa tony i uzyskanie wyjątkowo naturalnego efektu zarówno na całej długości włosów, jak i na końcówkach. Wymieszaj rozjaśniacz w płynie z aktywatorem 10 vol. Nanieś mieszankę na całą długość włosów i pozostaw na maksymalnie 20 minut, w zależności od pożądanego stopnia rozjaśnienia. Spłucz i umyj włosy szamponem. Właściwości rozjaśniające i tempo działania preparatu zależą od struktury włosów oraz obecności sztucznych substancji koloryzujących na całej długości włosów i końcówkach. Najlepsze rezultaty można oczywiście uzyskać na włosach niefarbowanych.

2) NAWILŻAJĄCY I ROZŚWIETLAJĄCY ZABIEG PRZEDKOLORYZACYJNY
Przygotowanie bardzo ciemnych włosów na odważny lub bardzo jasny kolor, np. odcienie miedzi i czerwieni lub ekstremalne rozjaśnianie. Wymieszaj rozjaśniacz w płynie z aktywatorem 6 vol. Nanieś mieszankę na włosy, pozostaw na 20 minut, usuń nadmiar produktu i nanieś wybrany odcień Hydra-color®.

3) ZMNIEJSZENIE WIDOCZNOŚCI ODROSTÓW
Eliminacja kontrastu pomiędzy naturalnymi ciemnymi odrostami, a jaśniejszymi włosami na całej długości oraz zmniejszenie widoczności granicy pomiędzy niefarbowaną nasadą, a pozostałą częścią włosów. Wymieszaj rozjaśniacz w płynie z aktywatorem 6 vol. lub 10 vol. Nanieś mieszankę na obszar włosów poddawany zabiegowi i pozostaw na maksymalnie 20 minut, w zależności od pożądanego odcienia. Spłucz i umyj włosy szamponem.

4) WYRÓWNANIE KOLORU WŁOSÓW FARBOWANYCH I/LUB REDUKCJA INTENSYWNOŚCI KOLORU
Pokryj odrosty przy użyciu wybranego odcienia. Wymieszaj rozjaśniacz w płynie z aktywatorem 6 vol. lub 10 vol. Nanieś mieszankę na włosy na całej długości i pozostaw na 10–20 minut. Spłucz i umyj włosy szamponem.

 

Może Cię także zainteresować:

Post Image

Eksperymenty z kolorem!

Dla tych, którzy chcą zmienić wygląd lub ożywić odcień swoich włosów, Incolor oferuje Enhancing Pigment System (skoncentrowany system pigmentów)... Więcej...