Specjalne połączenie składników stworzone dla odżywienia suchych i matowych włosów,
bez ich obciążania.

Rewitalizujące zabiegi wzmacniające cienkie i łamliwe włosy. Składniki aktywne wnikają głęboko
w strukturę włosów, nadając im elastyczność, objętość i miękkość.

Linia produktów stworzona w celu zaspokojenia konkretnych potrzeb włosów narażonych zarówno na działanie pogody, jak i czynniki mechaniczne, stres czy zanieczyszczenia.

Zawiera ekstrakt z organicznej marchwi, bogatej w beta-karoten, który chroni włosy przed szkodliwym działaniem wolnych rodników.

Linia do codziennej pielęgnacji każdego rodzaju włosów.

Laboratorium Eley opracowało linię, w której wartości odżywcze ekstraktów roślinnych zapewniają nawilżenie włosów, miękkość i zdrowy wygląd. Delikatne preparaty, które ułatwiają rozczesywanie i zapewniają połysk na całej długości włosów.

 

Specjalistyczna linia do włosów kręconych, suchych i trudnych do ułożenia.

Kojące właściwości naturalnych ekstraktów, które zmniejszają efekt puszenia i głęboko nawilżają włókna włosów. Receptury stworzone, aby Twoje włosy były idealnie gładkie i lśniące.

 

Specjalistyczna linia do intensywnych zabiegów odbudowujących.

Zabiegi chemiczne czy sezonowe zmiany są czynnikami, które mogą uszkodzić włosy, pozostawiając je kruche, suche, matowe i pozbawione życia.

Dla udoskonalenia zabiegu odbudowującego włosy w domu lub w salonie, przedstawiamy dwa produkty uzupełniające linię:

Linia dodająca blasku, wzmacniająca kolor i rewitalizująca włosy.

Receptury bogate w naturalne ekstrakty i olejki, chronią włosy, zachowując trwałość koloru.

Potrzeby cienkich włosów: nadanie grubości, tekstury i objętości.

Aby sprostać tym wymaganiom, opracowaliśmy linię, która może uwydatnić nawet najcieńsze włosy.

Podobnie jak skóra twarzy i ciała, skóra głowy może stać się bardzo wrażliwa. Objawami tej skłonności mogą być: uczucie swędzenia, suchość, zaczerwienienia lub nadmierna reaktywność na dotyk.

Stworzyliśmy linię SENSITIVE dla osób, które cierpią na nadwrażliwą skórę lub chcą pielęgnować jej zdrowie delikatnymi, ale skutecznymi produktami.
Linia polecana dla całej rodziny (w tym dzieci od 3 roku życia), produkty są testowane dermatologicznie i na obecność niklu, w celu zagwarantowania maksymalnej delikatności.

Czasami skóra głowy może wydawać się zaczerwieniona. Istnieje wiele możliwych przyczyn tego stanu: niewłaściwe wybory dietetyczne, choroby skóry, alergie lub sytuacje silnego stresu. Rezultatem może być przerzedzenie, brak witalności i utrata włosów.

Aby wyeliminować zapalenie skóry, które powoduje zaczerwienienie, konieczne jest stosowanie odpowiednich produktów z kojącą, uspokajającą funkcją. Właściwości takie posiada linia LENITIVE.
Cała linia jest testowana dermatologicznie i na obecność niklu, także na wrażliwej skórze.

Profesjonalny system trwałej ondulacji do uzyskiwania doskonałych loków.

Jego formuła, oparta na cysteaminie, nie zawiera wolnego amoniaku ani tioglikolanów i jest wzbogacona o naturalne substancje aktywne, takie jak kompleks aminokwasów, który pomaga chronić i odżywiać włosy podczas zabiegu technicznego. Włosy stają się elastyczne i błyszczące, z regularnymi, długotrwałymi falami od nasady, aż po same końce. Nie zmienia naturalnego pH włosów oraz nie wymaga źródeł ciepła.