Warning: Use of undefined constant AUTH_KEY - assumed 'AUTH_KEY' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/klient.dhosting.pl/fryzdom/insightprofessional.pl/public_html/wp-content/plugins/redux-framework/ReduxCore/inc/class.redux_instances.php on line 73

Warning: Use of undefined constant SECURE_AUTH_KEY - assumed 'SECURE_AUTH_KEY' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/klient.dhosting.pl/fryzdom/insightprofessional.pl/public_html/wp-content/plugins/redux-framework/ReduxCore/inc/class.redux_instances.php on line 73

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/klient.dhosting.pl/fryzdom/insightprofessional.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2854

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/klient.dhosting.pl/fryzdom/insightprofessional.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2858

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/klient.dhosting.pl/fryzdom/insightprofessional.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/output.class.php on line 3708
Ewolucja Incolor: koloryzacja Hydra-Color – Insightprofessional

Ewolucja Incolor: koloryzacja Hydra-Color

DLACZEGO NAZWA HYDRA-COLOR?
Ponieważ od pierwszej aplikacji włosy będą bardziej nawilżone, pogrubione i jedwabiste. Zabieg koloryzacji staje się zatem autentycznym i skutecznym zabiegiem kosmetycznym, w którym amoniak odgrywa czystą i funkcjonalną rolę w pielęgnacji włosów.


OCHRONA SKÓRY GŁOWY
Podczas zabiegu koloryzacji, jeden z najbardziej powszechnych systemów ochrony działa poprzez pasywny mechanizm, dzięki zastosowaniu produktów o działaniu ochronnym, takich jak Incolor Dermal Protector. Składniki tworzą rodzaj bariery ochronnej na skórze, zapobiegając kontaktowi mieszanki koloryzującej ze skórą głowy.

Aby zminimalizować ryzyko niewłaściwego użycia koloru, bez utraty funkcjonalności, wynaleźliśmy mieszankę Hydra-Color®.

Mieszanka Hydra-Color® stanowi innowacyjne podejście do problemu podrażnień spowodowanych alkalicznością trwałych barwników.

Zapewnia mechanizm działania podobny do samoregulującego się systemu uwalniania, który jest aktywowany w momencie aplikacji.


MIESZANKA HYDRA-COLOR®: Co to jest i jak działa?
Hydra-Color® to innowacyjna mieszanka estrów pochodzenia naturalnego (Lauryl Lactate, Octyldodecyl Lactate, Tristearyl Citrate), pochodzących z kwasu mlekowego i cytrynowego, o działaniu ochronnym, ale przede wszystkim nawilżającym.

Podczas koloryzacji, za pomocą metody rozszczepienia estrów, możemy wyprowadzić:
• Niektóre kwasy obniżające pH skóry.
• Niektóre obojętne sole utworzone przez połączenie z uwolnionym amoniakiem, na przykład mleczan amonu czy składnik NMF, który jest podstawowym czynnikiem nawilżającym. Pozwala utrzymać prawidłowy poziom nawodnienia we włosach i skórze głowy.

 

EKSTRAKTY

+ Fitokeratyna
Składa się z hydrolizowanych protein pszenicy, kukurydzy i soi, z podobnymi aminokwasami do tych, które występują we włosach i paznokciach. Wzmacnia włókno włosa, nadając objętości oraz połysku.

+ Organiczny olej arganowy
Określany jako „płynne złoto” ze względu na swoje właściwości. Sprawia, że włosy są miękkie, elastyczne i łatwe do rozczesywania. Bogaty w witaminę E, kwas linolowy, kwasy Omega 3 i 6 oraz kwasy tłuszczowe niweluje działanie wolnych rodników. Działa odżywczo i ochronnie podczas koloryzacji.

+ Masło z nasion winogron
Bogate w witaminy i polifenole, jest dobrze znane ze swoich właściwości antyoksydacyjnych. Działa energetyzująco i odbudowująco, a także pozwala na lepszą kontrolę poziomu nawilżenia włosów.

 

 

PLUSY INCOLOR

CERTYFIKAT VEGAN OK
Incolor posiada certyfikat VEGAN OK. Standard ten został ustanowiony w celu upowszechniania kultury szacunku dla życia i środowiska, tak aby wartości te mogły być wspólnym dziedzictwem dla wszystkich. Dlatego też, kupując produkt opatrzony logo VEGAN OK na etykiecie, konsument pośrednio otrzymuje od producenta gwarancję, że produkt nie zawiera składników odzwierzęcych, a więc nie wiązał się bezpośrednio z wykorzystywaniem i zabijaniem zwierząt.

TESTOWANY NA ZAWARTOŚĆ NIKLU
Wszystkie nasze formuły są testowane pod kątem zawartości niklu, <0,5 ppm, co gwarantuje większe bezpieczeństwo w przypadku nadwrażliwości skóry. 

WYSOKI PROCENT NATURALNOŚCI
Formuła Hydra-Color® zawiera wysoki procent składników pochodzenia naturalnego. Średnio, ponad 90% całkowitej formuły składa się z surowców naturalnego pochodzenia.

 

NISKA ZAWARTOŚĆ AMONIAKU
Fitoproteinowy krem koloryzujący Hydra-color® zawiera niski procent amoniaku, który może się różnić w zależności od wybranego odcienia.

 

WSTĘPNIE NATURALIZOWANY KOLOR
Incolor ma wstępnie naturalizowane mikropigmenty: dlatego jest w stanie zagwarantować pokrycie nawet w przypadku siwych włosów, bez konieczności mieszania odcieni z odpowiednią naturalną bazą.

WYSOKA MOC KONDYCJONOWANIA
Dzięki zawartym w formule składnikom aktywnym, krem koloryzujący Hydra-Color® pozostawia włosy miękkie i łatwe do rozczesania.

WOLNY OD ALERGENÓW ZAPACHOWYCH
Zdecydowaliśmy się użyć zapachu bez alergenów, aby zminimalizować ryzyko podrażnień. CHARAKTERYSTYKA
• Tubka 100 g (60 g tubki korektorów).
• Standardowa aplikacja 1:1,5 z wybranym aktywatorem.
• Odżywczy aktywator Incolor, został wzbogacony proteinami z ryżu. Dostępny w czterech stężeniach: 10/20/30/40 vol.

REZULTATY
• Miękkie, odżywione i odbudowane włosy. Wyższa ochrona skóry głowy podczas koloryzacji.
• 100% pokrycie, nawet najtrudniejszych siwych włosów.
• Długotrwały kolor.
• Intensywne i głębokie odcienie.

Może Cię także zainteresować:

Post Image

Eksperymenty z kolorem!

Dla tych, którzy chcą zmienić wygląd lub ożywić odcień swoich włosów, Incolor oferuje Enhancing Pigment System (skoncentrowany system pigmentów)... Więcej...
Post Image

Certyfikat Cosmos Natural

Stworzyliśmy linie SENSITIVE i LENITIVE z certyfikatem Cosmos Natural ICEA, aby zaspokoić potrzeby tych, którzy zmagają się z problemem... Więcej...